Yeni Nesil Sanayici Platformunda Eğitimler Başladı.

Başarıyı yeni nesil sanayiciler belirleyecek.

Sanayi Odası tarafından kurulan, Yeni Nesil Sanayici Platformu’nda “Kurumsallaşmada Yeni Nesil Liderlerin Rolü” konulu ilk eğitim gerçekleştirildi.

Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi, eğitim programının açılışında yaptığı konuşmada Gaziantep’in sanayide, üretimde ve ihracatta ortaya koyduğu başarının sürdürülebilirliği ve artarak devam etmesinde yeni nesil sanayicilerin belirleyici olacağını söyledi.

Eğitim programının açılışına GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, GSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Yeni Nesil Sanayici Platformu Koordinatörü Hakan Aslansoy, GSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve platform mentorları Ercan Sayın, Melike Yüksel, Başar Küçükparmak ve Mustafa Özgüler ile yeni nesil sanayiciler katıldı.

Adisa Danışmanlık Kurucu Danışmanı Hüseyin Adanalı ve Adisa Danışmanı Emre Yayla tarafından verilen eğitimde yeni nesil sanayicilere kurumsallaşma, şirketlerin kendini yenileme ve dönemsel gelişmelere adaptasyon süreci, liderlik, yöneticilik, yenilikçilik ve yeni nesil sanayici kültürü konularında bilgi paylaşımında bulunuldu. İki oturum şeklinde gerçekleştirilen “Kurumsallaşmada Yeni Nesil Liderlerin Rolü” konulu eğitim, platform üyesi sanayiciler ile yapılan soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

Haberin devamı için :  https://gso.org.tr/tr/haberler/yeni-nesil-sanayici-platformunda-egitimler-basladi-1446.html