Kar marjlarının daraldığı ve rekabetin arttığı pazarlarda, başarısı kanıtlanmış metodolojiler ve uygulamanın içinden gelen yönetim danışmanlarımız ile sürdürülebilir karlı büyümeyi yakalayabilirsiniz.

Sürdürülebilir karlı büyüme için ilham veren bir liderlik ve strateji, adanmış ve tutkulu bir ekip, iyi işleyen ve birbiriyle uyumlu iç süreçler, etkin bir organizasyonel yapı ve tüm bunları destekleyen pazar odaklı bir kültüre gereksinim duyulmaktadır.

Adisa olarak 20 yıldır yerel ve global düzeyde büyümek isteyen firmalara, ihtiyaç duydukları tüm bu çözümleri entegre bir şekilde sunarak, büyüme yolculuklarında yol arkadaşlığı yapmaktayız.

Adisa Sürdürülebilir Karlı Büyüme modeli, dünyada başarısı kanıtlanmış metodolojileri ve uygulama araçlarını kullanır. Birçok sektörde bu çalışmaları yapmış ve sonuç almış, uygulamanın doğrudan içinde olan yönetim danışmanları ve eğitmenler ile projeler gerçekleştirilmektedir. Eğitim ve danışmanlık akışı, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek çalışanların içselleştirmesi sağlanır.

Büyüme uzmanlık alanındaki uygulamalarımız stratejik planlama, hedef yayılım, stratejik ve taktik pazarlama, kilit müşteri yönetimi, mavi okyanus stratejileri, müşteri deneyimi, müşteri segmentasyonu gelişim programları ve araştırma uygulamaları ile desteklenmektedir.

 

BİLGİ TALEP FORMU
Sizi Arayalım!