Algılarla olguları birleştirmenin öneminin her geçen gün arttığı pazarlama ve çalışan yönetimi dünyasında analitik ve araştırma yöntemleri ile bütünsel çözümlere odaklanıyoruz.

“Algılarla olguları birleştirmenin öneminin her geçen gün arttığı pazarlama ve çalışan yönetimi dünyasında analitik ve araştırma yöntemleri ile bütünsel çözümlere odaklanıyoruz. Algılarla beslenip, olguları ortaya koyup kalıcı dönüşüm deneyimleri tasarlıyoruz. “

Verinin gerçek yol gösterici olduğu iş dünyasında güncel analitik ve araştırma çözümleri artık stratejik bakış açısının olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiştir.             

AdisaPin olarak, Adisa Danışmanlık çatısı altındaki tüm uzmanlık alanları kapsamında, Satış/Pazarlama Analitiği, İnsan Kaynakları Analitiği başta olmak üzere çalışan, müşteri/marka, iş ortakları (bayi, tedarikçi vb.) gibi birçok paydaş için analitik ve araştırma çözümleri üretiyoruz.

Analitik teknikler (İstatistiksel Modeller, Makine Öğrenmesi vb.), kantitatif ve kalitatif araştırma yöntemlerini danışmanlarımızın uzmanlıkları ile ele alıp bizzat sorunların çözümüne yönelik geliştirmeler yapıyoruz.

 

Adisapin, Adisa Danışmanlık, Geliştirme ve Bilgi Sistemleri Ltd. Şti. kuruluşudur.

BİLGİ TALEP FORMU
Sizi Arayalım!