Nalan Demir

1979 Adana doğumlu .Öğrenim hayatı Adana’da devam etti. Anadolu Ünv. Kamu Yönetimini bitirdikten sonra otomotiv sektöründe iş hayatına başladı.

2002 yılında Satış Uzmanı olarak başladığı otomotiv sektörüne Aktif Satışlar Yönetmeni olarak devam ederken Türkiye’nin en iyi Satış ve Aktif Satışlar Uzmanı olarak Tofaş A.Ş tarafından ödüle layık görüldü.

2004 yılında sektörde bir ilk olan Tofaş’ın Bayii İşletim Sistemleri Kılavuzunu oluşturmak ve sahada uygulatmak  üzere (dealer operating guide) Adisa projesinde danışman olarak iş hayatına İstanbul’da devam etti. 3 yıl içerisinde Tofaş A.Ş nin Bölge Müdürü el kitabını hazırlarken sahada uygulama kısmında Bayii İşe Alım, Yerleştirme ve Tutundurma projelerini yürüttü.

2009 yılında enerji sektöründe akaryakıt bayii olarak ticaret hayatına atıldı. Şirket kurulumu, tesisin tamamlanması, kadro dizaynı ve satış operasyonlarındaki başarılarından dolayı üst üste 3 sene Opet tarafından en iyi bayiler arasına alınıp ödüllendirildi.

2015 yılında Ford Otosan Bayii İşe Alım ve Yerleştirme Projesini Adisa ile birlikte yürüttü.

İşletme, satış, sektörel faklılıklar yaratma konusundaki başarılarından dolayı case study olarak kullanılmak üzere Harvard Ünv. Profesörü Rajiv Lal ile söyleşide bulundu.

2017 de danışmalık sektörüne Adisa ile geri dönerek sahada edindiği operasyonel tecrübeyi ihtiyaç duyan firmalarla paylaşmaya karar verdi.

 

E-Bülten

Adisa ile ilgili haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.