Pınar Aydoğan

1984 yılında İstanbul’da doğdu. Trakya Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2008 yılında mezun oldu. İş hayatına, sigorta ekspertiz hizmetleri veren Bilgili Ekspertiz şirketinde, Müşteri İlişkileri Sorumlusu olarak  başladı;  sigorta şirketleri, sigortalılar ve acentelerle ilişkilerin yürütülmesinin yanı sıra ofis yönetiminde de aktif görev aldı.

2010 yılında İngilizce dil eğitimi almak için İngiltere’ye gitti.

İstanbul’a döndüğü 2011 yılında, İnsan Kaynakları alanında uzmanlaşmak isteği sebebiyle, Aromsa Besin Aroma ve Katkı Maddeleri A.Ş.’de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak göreve başladı. Görevi süresince; İnsan kaynakları politikalarına uygun sistem ve uygulamaların tasarımı, insan kaynakları prosedür, yönetmelik, talimat ve görev tanımlarının oluşturulması, mavi yaka ve beyaz yaka işe alım süreçleri, eğitim faaliyetlerinin oluşturulması ve yönetimi, performans yönetim sürecinin oluşturulması, geliştirilmesi ve takibi, çalışan memnuniyeti ve  iç müşteri memnuniyet anketlerinin uygulanması ve sonuçlarına ilişkin gerekli aksiyonlarının alınması çalışmalarında aktif görev aldı.

SAP HR modülünün şirketin insan kaynakları ihtiyaçlarına uygun entegre edilmesi ve canlıya geçirilmesi çalışmasında yer aldı.

Gıda sektörünün gerektirdiği Kalite Yönetim Sistemleri Belgelendirme ve Müşteri Denetimleri, Ar-Ge Merkezi ve EFQM çalışmalarında aktif rol aldı. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi İç Denetçiliği görevini üstlendi.

2017 yılından itibaren çalışma hayatına Adisa Danışmanlık şirketinde devam etmektedir.

 

E-Bülten

Adisa ile ilgili haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.