Yeşim Dönmez

Yeşim Dönmez, 1990 yılında Kırklareli/Lüleburgaz’da doğdu.

2008 yılında Lüleburgaz Anadolu Lisesi’nden, 2013 yılında ise Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Aynı zamanda Almanya’da Kaiserslautern University of Technology’da eğitim görmüştür.

Üniversiteden mezun olduktan sonra, profesyonel çalışma hayatına ADİSA’da danışman olarak başladı. Organizasyonel Gözden Geçirme ve Norm Kadro Analizi, 360 Derece Yetkinlik Değerlendirme projelerinde görevler almaktadır.

Organizasyonel Gözden Geçirme ve Norm Kadro Analizi Projelerinde; kurum bünyesinde yürütülmekte olan işler ile bu işlere ayrılan işgücü miktarlarının belirlenmesine yönelik verinin toplanması, toplanan bu verilerin kurumun mevcut iş yapış biçimleri ile gelecek hedef ve stratejileri göz önünde bulundurularak değerlendirilmesi, değerlendirme sonucunda organizasyon yapısında yapılması gereken değişikliklerin tanımlanması ve kurgulanan yeni yapı için norm kadro sayılarının belirlenmesi, görevlerini yürütmektedir.

360 Derece Yetkinlik Değerlendirme Projelerinde ise; kurumun ihtiyaçlarına uygun yetkinliklerin belirlenerek, buna uygun araştırmaların yapılması, verilerin toplanarak analiz edilmesi ve anlamlandırılması, ulaşılan sonuçlara ilişkin olarak raporlar hazırlanması ve değerlendirilen kişilere sunulması görevlerini yürütmektedir.

Yeşim Dönmez, 2015 yılından bu yana ADİSA’da danışman olarak çalışmaktadır.

 

E-Bülten

Adisa ile ilgili haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.