Adisa’nın Kurucularından Hüseyin Adanalı’nın Kitabı GözlemliYorum - I Çıktı

Adisa’nın Kurucularından Hüseyin Adanalı’nın Kitabı GözlemliYorum - I Çıktı

Adisa’nın kurucularından danışman, eğitmen Hüseyin Adanalı’nın makalelerinden derlediği kitabı GözlemliYorum-I çıktı. İlk olarak Adisa İK Networkıng Toplantısı’nda katılımcılara dağıtıldı ve imzalandı. Kitabın çıkış öyküsünü Hüseyin Adanalı’nın ön sözünden paylaşalım.

'Kendimi bildim bileli gözlem yapmaktan ve ardından da yorumda bulunmaktan büyük keyif alırım. Bu keyfe bir de yazı yazma sevgimi eklediğimde, bir anda zihinsel üretim sürecinin içinde bulurum kendimi.

Gençlik yıllarımda basit denemelerle başlayan yazılarım, iş hayatı deneyimim arttıkça makalelere dönüştü. 2008 yılına geldiğimde ise yenibiris.com platformunda yayınlanmaya başladı. Bu arada çevremle de sosyal medya ortamlarında paylaşır oldum makalelerimi.

2014 yılının başına geldiğimde 200’e ulaşan makalelerimin bir kısmını derlemeye karar verdim ve elinizde tuttuğunuz bu kitap ortaya çıktı.

Aslında bu kitap bir iddia ile hazırlanmadı. Yalnızca okurlarımın ve çevremdeki dostlarımın “ya şu makalelerini bir kitapta toplasana” ısrarlarından kurtulmak için hazırlandı.

Umarım, seçtiğim bu makalelerden oluşan potpuri hoşunuza gider ve ikincisini derlemek adına bana güç verir…

Saygı ve sevgilerimle,
Hüseyin Adanalı
İstanbul, Nisan 2014

 

 

 

E-Bülten

Adisa ile ilgili haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.