Entegre İnsan Kaynakları Sistemleri Kurulumu

Entegre İnsan Kaynakları Sistemleri Kurulumu

Entegre İnsan Kaynakları Sistemleri Kurulumu

Şirket olarak, kısa sürede hızla büyüdünüz ve geldiğiniz yapıda artık insana dair süreçleri kurumsal bir çerçevede yürütmek istiyorsunuz…Şirketinizin büyüme sürecinde doğru yetenekleri kurumunuza çekmek ve elde tutmak istiyorsanız, insan kaynakları yönetimine bugüne kadar yaptığınız yatırımların geri dönüşünü sorguluyorsanız, entegre “İnsan Kaynakları Sistemleri Kurulumu” hizmetimiz tam sizin için…

Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

•             Geleceğe dair vizyonunuz ve stratejilerinizi sizden öğreniyoruz.

•             Kurum stratejileri ile uyumlu insan kaynakları yönetimi stratejilerini belirliyoruz.

•             İnsan kaynakları yönetiminin etkinliğine yönelik göstergeleri topluyor, öncelikli iyileştirme hedeflerini birlikte belirliyoruz.

•             Kurum kültürü ve değerleri ile uyumlu “işveren vaatleriniz”i ve “doğru” çalışan profilinizi tanımlıyoruz.

•             İşgücü planlama sürecinden işe alım sürecine, performans yönetimi sürecinden eğitim ve gelişim yönetimine, ücret yönetimi sürecinden ödüllendirme sürecine insana dokunan tüm politika ve uygulamaları kurum kültürünüz ve işveren vaatleriniz doğrultusunda gözden geçiriyor ve bütünsel bir yaklaşımla ele alıyoruz. Bunları gerektiğinde uyumlandırıyor, gerektiğinde yeniden tasarlıyoruz.

•             Tüm değişikliklerin yaşama geçirilmesi için mevcut İnsan Kaynakları Yönetimi organizasyonunu ve ekibini güçlendiriyor, süreç boyunca ekibe rehberlik ediyoruz.

Farkımız Nedir?

İnsan kaynakları yönetimi sistem ve süreçlerini birbiriyle hizalanmış ve birbirini destekler şekilde tasarlıyoruz. Üst yönetim ekipleri ile insan kaynakları yönetimi ekiplerinin aynı dili konuşmasına yardımcı oluyoruz.  Uygulamadan gelen ve farklı sektör tecrübelerine sahip konu uzmanı danışmanlarımızın bilgi ve becerilerinin organizasyona transfer edilerek kalıcı hale gelmesini sağlıyoruz. Bu yönümüzle yeteneklerin kuruma kazandırılması, geliştirilmesi ve elde tutulmasını sağlayarak rekabette fark yaratmanıza destek oluyoruz.

 

Başlamak için lütfen tıklayınız

 

E-Bülten

Adisa ile ilgili haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.

 
Başlamak için ilk adım