Pazar Odaklı Organizasyon

Pazar Odaklı Organizasyon

Adisa olarak; 17 senede farklı sektörlerde rekabette belirleyici olan şirketlere yol arkadaşlığı yaptık. Yoğun rekabet ortamında maliyet verimliliği ve sürdürülebilir karlılık, gelir artışı sağlayan Pazar Odaklı Şirket Olma yolculuğu konusunda firmalara yol arkadaşlığı yapmaya devam ediyoruz. 

Pazar Odaklı Şirketler; müşteri anlama, çekme ve muhafaza etmede üstün yetenekli şirketlerdir. Üstün müşteri değeri yaratacak stratejiler geliştirip bu stratejileri değişen pazar koşullarına uygulayabilirler. Adisa olarak uzman kadromuzla Pazar Odaklılık konusunda sizlerle geleceğe doğru yolculuk yapmak isteriz. 

Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  • Stratejiler, Değerler ve Yeteneklerin Pazar Odaklılık açısından analiz edilmesi
  • Günlük İş Yapış ve Karar Alma Noktalarında Pazar Odaklı Bakış Açısının Sağlanması
  • Müşteri ve Pazar Beklentilerinin Organizasyonun Tamamında Hissedilmesi
  • Müşteri İhtiyaçları ve Pazarı Hissetmedeli Çevikliğin, Pazara Yakın Olma Yeteneğinin Öçülmesi
  • Stratejilerin Sahaya Yansımaları, Ekiplerin Her Kademede Saha ve Müşteri ile Yakınlığının ve Farkındalığının Sağlanması
  • Yeni Ürün ve İnovatif Süreç Gelişiminin Rekabette Fark Yaratacak Nitelikte Olmasının Sağlanması


Farkımız Nedir?

Şirket Stratejileri, ana iş hedefleri ve fonksiyon hedeflerinden yola çıkarak şirketinize uygun Pazar Odaklı Organizasyon Dönüşüm Modelini geliştiririz. Yapacağımız Check-Up çalışmamız Pazar Odaklı Şirket Yapılanması çerçevesinde iyileştirme önerileri, net aksiyonlar, zaman planı ve görev dağılımlarını da içerecek şekilde analiz edilerek rapolanmaktadır. Uzman kadromuz ile kurum kültürünüze ve şirket ihtiyaçlarınıza uygun modelin uygulanmasını garanti altına alırız. 

Başlamak için lütfen tıklayınız

 

E-Bülten

Adisa ile ilgili haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.

 
Başlamak için ilk adım