Liderlik Patikasında Bir Adıma Daha Var Mısınız?

Liderlik Patikasında Bir Adıma Daha Var Mısınız?

Bu programı temel liderlik becerileri eğitimini almış saha liderleri için tasarladık.  Tasarım esnasında katılımcıların mevcut deneyimlerinden faydalanarak birlikte öğrenme ve deneyim aktarımını programın temeline yerleştirmeye özen gösterdik. Sınıf içi eğitim, atölye çalışmaları, oyunlar, mentorluk görüşmeleri gibi öğrenme araçları ile zenginleştirilmiş uygulama ve deneyim paylaşımının yoğun olduğu bu programda saha liderleri mevcut kazanımlarını pekiştirecek ve liderlik çantalarına yeni beceriler ekleme imkanı bulacaklardır.

Gelişim Programı İçeriğimiz

  • Sahada Değerlerimle Yaşıyorum Eğitimi
  • Geri Bildirim Atölyesi
  • Güvenli Duruş Eğitimi
  • İleri Düzey Liderlik Atölyesi
  • Gelişim Değerlendirme Görüşmeleri
  • Değerlendirme ve Kapanış Çalışması
  • Mezuniyet ve Onurlandırma

 

Nasıl Yapıyoruz?

Program öncesi hazırlık aşamasında katılımcılara yönelik ihtiyaç analizi, çalıştay ve odak grup çalışmaları ile gerçek ihtiyacı anlayarak size özel çözümler sunuyoruz.

Rol çalışmaları, grup veya bireysel çalışmalar, anketler ve vaka çalışmalarını kullanarak eğitimlerimizi hayatın içinden örneklerle zenginleştiriyoruz.

Katılımcılara sahada uygulamak üzere verdiğimiz egzersiz ve pekiştirme çalışmaları ile aktarılan konu başlıklarının kalıcılığını ve uygulanabilirliğini artırıyoruz.

Adisa Danışmanlık tarafından saha liderlerine yönelik özel olarak geliştirilen “Liderlik Yolculuğum” simülasyon oyunu ve gelişim programı boyunca tüm şirket çalışanlarının katılacağı “İlkeli Lider” oyunlarını kullanarak oyunlaştırma tekniklerinden aktif olarak faydalanıyoruz.

Program akışı içerisinde ve sonunda yaptığımız gelişim değerlendirme görüşmeleri ile katılımcının gelişimini birebir takip ediyor ve kişiye özel gelişim önerilerimizi paylaşıyoruz.

Farkımız Nedir?

Gelişim faaliyetlerimizi, modern öğrenme tasarımı ilkeleri doğrultusunda tasarlarız. Gelişimi bir eğitim faaliyeti olarak değil bir gelişim rehberliği olarak algılarız. Gelişim faaliyetlerimizde 'insanı ve evrensel değerleri' teemel alırız. Gelişime bir süreç olarak bakar, bu süreç boyunca katılımcılara rehberlik ederiz.

Başlamak için lütfen tıklayınız

 

E-Bülten

Adisa ile ilgili haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.

 
Başlamak için ilk adım