Cemre Selcen

Ankara’da doğdu. 1979 yılında Ankara Fen Lisesi’nden ve 1984 yılında Boğaziçi Endüstri Mühendisliği’nden mezun oldu. Aynı üniversitede Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Tez konusu olarak MIS–Yönetim Bilişim Sistemleri’ni seçti. Yaptığı projelerde süreç kısmı kadar insan, insan ilişkileri ve iletişim kısmının da ilgisini çektiğini fark edince seçebildiği tüm davranış bilimleri derslerini seçti. 20 yıl sonra ise tekrar öğrenci olarak Halkla İlişkiler okudu.

Yüksek Lisans öğrenimi sırasında üretim dersleri asistanlığı yaptı. Eğitimini tamamladıktan sonra üretim, dış ticaret, perakende ve toptan satış alanlarında çalıştı. Mağazacılıkta operasyon yönetimi kadar eğitim ve eğitim planlaması çalışmalarına da önem verdi. Herkesin birbirini eğitmesi üzerine kurulu eğitim sistemleri hazırladı.

Eğitmenlikle ilgili yetkinliğini arttırmak için uluslararası bir eğitim şirketinin eğitmen eğitimlerine katıldı. Bu eğitimleri başarı ile tamamlayarak Kişisel Gelişim, Liderlik, Satış ve Sunum Teknikleri eğitmen sertifikası almaya hak kazandı.

2003 yılından bu yana danışman ve eğitmen olarak çalışmaktadır. Çeşitli kurumlara pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi, marka yönetimi, bayi ağı geliştirme, mağazacılık, iletişim konularında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

E-Bülten

Adisa ile ilgili haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.