Melike Erten

1979 yılında İstanbul’da doğdu. Lise öğrenimini İstek Bilge Kağan Koleji Türkçe - Matematik bölümünde tamamladı. 2002 yılında Işık Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

Marmara Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri alanında bir sene uzmanlık eğitimi gördükten sonra, eğitim süresi boyunca Colgate – Palmolive Hacışakir firmasında Satış bölümünde görev aldı.

2003 yılında, önce Almanya’da dil öğrenimi için bir sene eğitim alarak, sonrasında da bir sene Duisburg - Essen Üniversitesi Lojistik Yönetimi Yüksek Lisans eğitimi aldı. Yüksek lisans süresince, Heitkamp - Deilmann - Haniel GmbH firmasında, Proje ve Malzeme Tedarik Stajyeri olarak çalıştı.

2005 yılında ZF Sachs Süspansiyon Sistemleri firmasında SAP Entegrasyon Projesi sürecinde görev aldı. 2007 yılından itibaren Fortis Bank A.Ş. Satınalma ve Raporlama görevine başlayarak, 2011 yılında Fortis Bank - TEB birleşmesi ile Raporlama ve Kontrol bölümünde Yönetici Yardımcısı olarak görevine devam etti.

Tedarikçi Günleri projesinde “BNP Paribas Best Practice” ödülüne layık görülmüştür. Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü Tezsiz Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. İngilizce ve Almanca dillerini konuşabilmektedir.

 

E-Bülten

Adisa ile ilgili haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.