Yıldız Tutar

20 Nisan 1979 yılında İstanbul Beşiktaş’ta doğdu. Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi‘nden 1996 yılında mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümüne devam etti. Bileşim International Araştırma firmasında bilgi işlem bölümünde çalışma hayatına başladı. Karya Bilgi İşlem’de data veri girişi, kodlama, raporlama departmanlarında görev aldı.

Bu arada müşteri temsilciliği, halkla ilişkiler kurslarına katıldı. Daha sonra medya sektörüne geçiş yaparak uzun süre Değişim Medya’da prodüksiyon koordinatörlüğü ve mali işler bölümlerinde görev aldı. Halkla ilişkiler, müşteri temsilciliği bölümlerinde Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarından olan Man Ajans Thompson, Mpr Halkla İlişkiler, Ünite İletişim, Sinefekt ile çeşitli prodüksiyonlarda koordinatörlük yapma fırsatını yakaladı.

Bir süre LÖSEV Derneği’nde gönüllü olarak çeşitli organizasyonlarda koordinatörlük yaptı.

2008 yılında çocuk sahibi olduktan sonra, profesyonel iş hayatına bir süre ara vererek sahibi olduğu Hijyen Otomotiv’de Mali İşler görevini üstlendi.

2016 itibariyle Adisa Danışmanlık firması Mali ve İdari İşler Bölümü'nde Mali İşler Sorumlusu olarak iş hayatına kaldığı yerden devam etmektedir.

 

E-Bülten

Adisa ile ilgili haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.