Emrah Demiral

2003’de Dokuz Eylül Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra iş yaşamına Hugo Boss Türkiye’de başlamıştır. 25 mavi yakalı çalışanın yöneticiliğinden başlayarak; 5 yıllık sürede kademeli olarak yüzlerce mavi ve beyaz yakalı çalışanın liderliğini yürütmüştür.

Yetkinlik Gelişimi ve Kurumsal Öğrenme konuları üzerine kariyeri boyunca sorular soran ve yanıtlar arayan Emrah Demiral, Organizasyon Geliştirme Departmanı’na geçmiş ve kurumsal projeler, uygun iç ve dış öğrenme ortamlarının geliştirilmesi konularında çalışmıştır.

Aynı dönemde, şirketin büyük çaplı değişim yönetimi projesine iştirak ederek; ekip liderliği (formen) kadrosunun seçilmesi ve geliştirilmesi konularında çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. Ayrıca mavi yakalı maaş sürecinin yeniden tasarlanması ve şirkete entegrasyonu projesini yürütmüştür.

2010 yılında 1500 çalışandan oluşan fabrikanın İK Yöneticisi olmuş, tüm personel ve özlük işlemlerinin yürütülmesinin yanısıra; motivasyon faaliyetleri, çalışan memnuniyet anketleri, işe alım süreçleri gibi alanlarda rol almıştır.

Emrah Demiral, yalın üretim, insan kaynakları gibi konularda çeşitli kongre ve seminerlerde sunumlar yapmış; Dokuz Eylül, Ege, İTÜ gibi üniversitelerde TKY, İnsan Kaynakları, Proje Yönetimi gibi alanlarda seminerler vermiştir.

2013’den bu yana eğitmen ve danışman olarak çalışmaya başladığı Adisa’da Saha Ekiplerine Liderlik, İş Yönetimi, İletişim ve Güven, Yönetici Tavır-Görgü, Etkin Sunum Becerileri, İnsan Kaynakları Süreçleri, Fırsatları Fark Etme ve Öneri Oluşturma, Kurum Kültürü, Performans Yönetimi, İş Değerleme, Proje Yönetimi, Norm Kadro Planlaması gibi konularda hizmet veren Demiral; Borusan Holding, Bosch Siemens, Coca Cola İçecek, Gümüş Grup, Mercedes Benz Türk, Sabancı Holding, Sanko, Yıldız Entegre gibi kuruluşlar ile eğitim ve danışmanlık projeleri yürütmektedir.

Tüm bu faaliyetlerinin yanısıra ICF (International Coach Fedaration) akredite Adler Koçluk Eğitimini tamamlayan Demiral; iş ve özel yaşam koçluğu alanlarında faaliyet göstermektedir.

 

E-Bülten

Adisa ile ilgili haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.