Zehra Altın

Ortaöğrenimini Çanakkale Anadolu Lisesi’nde, liseyi Çanakkale Fen Lisesi’nde tamamlayan Zehra Altın; 2001 yılında, İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nü üçüncülükle bitirdi.

Kalite Dünyası adlı danışmanlık firmasında, kalite yönetim sistemleri ile tanıştı ve farklı sektörlerden firmaların projelerinde yer aldı.

2004-2008 yılları arasında, su ve atıksu arıtma sektörünün önde gelen firmalarından Aquamatch Türkiye’nin genel merkezinde Kalite Yöneticisi olarak görev yaptı. Ürün kalitesi ve yönetim sistemine ilişkin çalışmalara ilave olarak insan kaynaklarının etkin yönetimine ilişkin çalışmalar yaptı. Kısa bir dönem satış sonrası hizmetler biriminin idari yönetimini üstlendi. Yönetim sisteminin bayilerde de uygulamaya geçirilmesini sağladı. Bayi denetim ve kurumsal iletişim ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Zehra Altın, Mayıs 2008’den bu yana ADİSA’da görev yapıyor.

2012 yılında; Bahçeşehir Üniversitesi’nin, Uluslararası Kariyer Geliştirme Danışmanlığı (GCDF-Global Career Development Facilitator) programını tamamladı.

Yoğunlukla; İnsan Kaynakları Sistemleri (İş değerlendirme-norm kadro-ücret yönetimi, yetkinlik tanımlama-değerlendirme-geliştirme, performans yönetimi, kariyer planlama-geliştirme vb.), Süreç Yönetimi, Yeniden Yapılanma konularında çalışmalar yürütüyor.

Bunların yanında, Çalışan Araştırmaları projelerinde de görev alıyor. (360 Derece Yetkinlik Değerlendirme, İç Müşteri Memnuniyeti, Çalışan Memnuniyeti ve kurumların ihtiyacına özel araştırmalar)Bu kapsamda; tasarım-planlama, sonuçların yorumlanması ve öneriler getirilmesi, geribildirimlerinin verilmesi, gelişim ve aksiyon planlama çalıştaylarının yürütülmesi aşamalarında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

E-Bülten

Adisa ile ilgili haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.