Merhaba,

Hedef dediğimiz şey, zaman içinde değişirken ortaya koyduğumuz iddia, gerçekleştirmeye çalıştıklarımız benliğimiz oluyor. 2001 yılında yola çıkarken, “gerçek gelişim ve dönüşüm için” dedik biz de. Gerek bireylerin, gerekse de kurumların yanında olmaya, onların iddialarını gerçekleştirmeye adadık kendimizi. İşe kendimizden başladık; bitip tükenmek bilmeyen öğrenme ve deneyim aşkıyla, geliştirmeyi ve geliştirdiklerimizi paylaşmayı seçtik. Paylaştıklarımızın büyüdüğünü görmek, bizi onurlandırdı ve yüreklendirdi.

Adisa olarak; Çalışan Yönetimi ve Deneyimi, Liderlik ve Kişisel Gelişim, Organizasyon ve Kültür, Pazar ve Büyüme ile Veri Analitiği alanlarında yapılandırma projelerine devam ederken, mühendislikten, endüstri psikolojisine kadar pek çok alanda bilgi ve birikimleri güçlü, iş hayatında deneyimi yoğun danışman ve eğitmenlerimiz ile bugüne kadar altmış bine yakın insana ulaştık. 

Son yıllarda teknolojinin eğitim ve gelişim alanında da birçok çözüm sunduğunu yakından takip ediyor ve uygulamalarımızda kullanıyoruz. Ve biliyoruz ki gelişim yolculuğunda iddiamız ortak; “gerçek gelişim” ve bu gelişimin etkisi ile “gerçek dönüşüm”e ulaşmak. 

Saygı ve sevgilerimizle,

ADİSA adına Hüseyin Adanalı

Kurucu Danışman